Компанія Ostmaxiprint пропонує виготовлення наклейок, стікерів,бірок та етикеток для одягу та будь — яких ваших виробів.
Бірка – завершуючий  етап будь — якої  продукції. Від  її зовнішнього вигляду дуже багато залежить. Ми друкуємо бірки , наклейки та етикетки як по ваших готових макетах так і можемо розробити вам індивідуальний макет. Дуже важливо щоб він  був якісно  зроблений,адже це є своєрідне “лице “вашої фірми , і одночасно реклама вашого бренду.

Переважно, більшість клієнтів надає перевагу етикеткам та біркам круглої форми ,овальної та квадратної, проте сучасні технології дозволяють  в данний час зробити виріб будь –якої форми, цим самим зробити  її цікавішою  та унікальнішою  для клієнта.

Друк наклейок в Ostmaxiprint ми робимо як на самоклейці ,що є більш доступно по ціні , так і на вініловому покритті .  Можливий  додатковий захист наклейки за допомогою ламінування.
Замовити дизайн та друк наклейок, етикеток та бірок ви можете у нас написавши на електронну адресу  ostmaxiprint@gmail.com або зателефонувавши на офіс за
тел. 068 98 051 42 .